| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jak se naučit něco, co už nemám dané od dětství, přestože partner mi v tom rozhodně nepomůže - sebeúcta, sebepřijetí. Protože vím, že předně musím změnit sebe, kdybych byla jiná, budto bych nezačala žít s ním, nebo by se mezi námi nastolily naprosto jiné poměry.

Dokázat jste tohle někdo? On mě tedy rozhodně nijak sebevědomí zvedat nebude,"

Antheo, je skvělé, že si uvědomuješ, že ti partner "jen" nastavuje zrcadlo. To je základ pro změnu, a leckdo si ani to neuvědomí a proto se svou situací nic nemůže dělat (leda utéct). Ty utíkat nechceš, chceš se naučit přijmout sama sebe. To je to nejtěžší v životě (pro toho, kdo se nepřijal už v dětství), ale mám pro tebe dobrou zprávu - jde to. Můj manžel je ten poslední na světě, který by mi zvedal sebevědomí (zatím jsem se ještě neusnesla, jestli bohužel nebo bohudík ~;))- ale právě to mě dovedlo k tomu, že si ho musím zvednout sama. Jak se to naučit, na to existují jak knížky, tak třeba (například) seminář http://www.modraalfa.cz/, který (v začátku) pomohl mně.

Jinak diskuse, kterou jsem prolétla, mi připadá úplně jako že vlak jede po jiné koleji, jak říkával náš matikář...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.