| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, asi jsem blbá, ale jednou jsem se s ZM vyspala bez kondomu. A ted jsem na to asi doplatila. Mam nejake problemy a doktorka me poslala na vysetreni na chlamydie. Mate s tim nekdo zkusenosti? Kdyz jsem to oznamila ZM, ze by si asi mel taky dojit na vysetreni, tak se na me div nerozerval, at si sahnu sama do svedomi. Ze on krome me a manzelky s nikym nespal. ze byl na testech pred 6M i s manzelkou..a ze tento utok ode me je absolutni nesmysl. Myslite si, ze normalni clovek, kteremu bych toto oznamila, by se takhle zachoval? ja ted trnu hruzou jak dopadnou vysledky. Myslela jsem, ze se zachova aspon trochu normalne. Ze treba rekne, ze to urcite nebude nic vazneho nebo tak neco. Ale reknu vam ze me fakt skoro poslal do pr... Nespala jsem s nikym jinym a nevim, zda se toto onemocneni da chytnout i nekde jinde. Chodim totiz obcas i do vyrivky a sauny. Dekuji za odpovedi. jsem zoufala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.