| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím. ~:-D
Hani, ať je mamince brzy líp! Tchán má od loňska boční vývod a teda musím říct, ře je to pro mě noční můra. Do té doby jsem si říkala, že se s tím dá určitě dobře žít, ale teda změnila jsem hodně názor. ~7~ Takže držím, co můžu, aby Tvojí mamince pomohl a stačil tento zákrok a hlavně, aby se jí to dobře a rychle zhojilo!

Koukám, že někde berou do mš i 2,5 leté děti ~e~ To tady vůbec nehrozí - tady se v jedné školce ksichtily na čerstvě tříleté dítě ~8~
Šárka zvládá školku naprosto neuvěřitelně bravurně! Od první chvíle ve školce si padla do oka s jednou holčičkou a s tou je teď denně od rána až než jde po obědě domů! Maminka holčičky si mě dnes odchytla, že jejich holčička denně žehrá, aby naše mohla k nim na návštěvu ~:-D A učitelka dnes říkala, že si obě vyhovují temperamentem a zdá se, že si jsou i povahově hodně podobné ~R^ kéžby to holkám vydrželo! ~g~ A slzičky nebyly zatím vůbec žádné a do školky chodí naproto v pohodě - bere to jako holou realitu, že tatínek jde do práce, Martinka do školy a já pracuju doma ~R^
Martinka ve 2. třídě je spokojenější než v první - asi ty mladší holčičky dozrály a už tam ona není ta jedna z nejstarších a zkrátka usadilo se to tak, že oproti loňsku doma říká jen samé pozitivní věci ~R^ Až teda na známky ~n~ Učitelka už včera rozdávala trojky z matematiky - prostě co chyba to stupeň dolů - tak jsme doma měly slzavé údolí, ale snad to pomohlo k tomu, aby se naše holky psychicky vrátila z dovolené ~:-D

Přeju všem hezký den!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.