| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

koníčky drahé nejsou? já to vidím u svých dětí, mám problém sehnat cokoli pod 2tis a to nejsou nároční. Který sport je levný? a vybavení? rodinná permanentka na den na horách? to je tisícovka v háji... aquapark? totéž. Kino - 500 (a to mám děti jen dvě) Každou chvíli školní výlet 100-500, lyžák mě stál téměř osmičku... to mám děcku říct, že bude sedět doma? Syn je na střední škole - pořízení učebnic v prváku přes 3tisíce... Neumím si to představit vynásobit 5x...
A to o značkových věcech si můžeme nechat jenom zdát...
Paní bude na mateřské, manžel pracuje... Kolik mají asi tak příjem doma? 20 tisíc třeba?
člověk musí trochu uvažovat, než si pořídí další dítě...
a argumenty že manžel je z 8 dětí a lyžovali všichni... to byla trochu jiná doba... moje babička je z 11 a co? Mám jich mít taky 10?
Já bych na místě té paní vůbec neuvažovala, že si dítě nechám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.