| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko ale k šťastnému životu opravdu nejsou potřeba žádné kroužky a podobné voloviny. Život se dá žít plně i bez kina a podobných věcí. Je to o prioritách rodiny. To, co Ty považuješ za normální standard jsou pro jiného naprosté zbytečnosti. Těžko lze soudit, jestli sedmičlenná rodina s horší finanční situací musí být zákonitě méně šťastná než čtyřčlenná, která využívá veškeré vymoženosti dnešní doby. Nevím, přijde vám tady někomu, že bez aquaparku, kadeřníka každý týden, manikúry, pedikúry, solárka, dovolené v Alpách, se nedá žít?
Já čekat čtvrté dítě a někdo mít blbé kecy, že proč čtvrté dítě a jak je dneska blbá doba, tak mu řeknu, že máme peněz tolik, že si nimi můžeme vydláždit před barákem a dokonce i vzadu dvůr, tak proč bychom si nemohli pořídit třebas 10 dětí. Někteří se na mě dívali blbě už když jsem čekala třetí, někteří dokonce lítostivě. Jako co je komu furt do toho? Nejsme žádné socky, ale je fakt, že lidi mají potřebu řešit druhé.
Co se potratu týče, já osobně bych to viděla až jako nejzazší možnost, ne jako možnost první volby proto, že starší děti nebudou moci jen na lyžák, dovolenou, nebudou mít nejmodernější hadry. Proto je v klidu zbavíme již počatého sourozence, jako by nic. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.