| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já kolem sebe pozoruji pravý opak, přijde mi naopak, že mladší generace ještě nedávno ohrnovala nad něčím podobným nos.. ale přišlo do módy bio:), takže je to už zase jinak. Starší generace v mém okolí zpracovává a umí zpracovat spoustu darů přírody, přijde mi, že mladší často argumentují, že se jim s tím nechce patlat:) Ale já to nikomu neberu, i čas jsou peníze, že.. Tak dva roky zpátky jsme šli z lesa a už jsme byli ve městě, plný košík hub, míjeli jsme dvě maminky kolem 25-30 a ta jedna povídá druhé "Že se to chce někomu sbírat!":):).. Tak mě to baví:), lovec bych dobrý nebyla, ale sběrač a hledač ano:), navíc jsem v lese, je to fajn procházka, docela mě baví i je zpracovávat, já nevím, přijde mi to takový smysluplný, ta práce je za mnou vidět:)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.