Je to konstrukcí - FT3/FT1 jsem vybral protože právě ve všech recenzí vychází nejlepší obrzová kvalita (vodotěsný olympus byl příšerný).
Ale zrovna panasonic používá v těch odolných kontrukci s hranolem a krycí minerální sklo - tím pádem na obou těchto optických prvcích dochází k lomům světla - takže občas když fotíš například něco hodně kontrastího - bílá plocha v zeleni (bílý dům), dojde k rozkladu světla na hraně přechodu apod.
Občas fotky na hodně světle vypadají trošku jako v bílém oparu - ale proto nemám vysvětlení - ale dělá to jak ta FT1 tak FT3 - musí to být konstrukcí.
Interiérové fotky jsou v pohodě, fotky v běžných podmínkách jsou takové jak od malého foťáku se dá čekat (šum i při 200 IS0, menší ostrost).
Ale jak říkám - mně jako foťák co mám pořád v kapse, občas s ním fláknu na zem velmi vyhovuje, pokud chci ovšem kvalitu pro tisk větší než 10x15 šahám po zrcadlovce.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.