| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Májo,
udělalo se mi slabo když to čtu a představila jsem si to v reálu. Některé holky tady psaly že to smrdí - a já souhlasím.
Jestliže ženská DENNĚ několik hodin tráví po boku tvého manžela i ve tvé nepřítomnosti, myslím si že to nedělá nevinně, z žádných kamarádských důvodů to nebude.
Podle mě si připravuje půdu - až budeš v porodnici. Manžel rozněžnělý, plný emocí, zranitelný, nejspíš déle bez sexu - a kamarádka po ruce.
Obávám se že tahle ženská nemá páteř a bude hodně záležet na tom, jaký máte spolu s manželem vztah, jestli tě miluje, bude to řešit, věřila bych tomu že jemu jako chlapovi to nemusí docházet.

Máš několik možností.
1) říct to manželovi na rovinu - a nemusíš mít vůbec strach že si o tobě bude někdo myslet něco špatného - je to tvůj manžel, měl by při tobě stát.
Pokud s tím máš potíže, tak někdo tady doporučil říct mu že bys chtěla s ním být více sama, vymýšlet program (ale to nejde donekonečna, řešit to budeš muset, nikdo to za tebe neudělá). Nachystej na pátek svíčky a romantiku s tím, že si s ním potřebuješ o něčem promluvit, a že je to pro tebe důležité. Že se tím trápíš a že tě to bolí, že do vaší domácnosti přibyl nevítaný člen.
2) můžeš vyzkoušet manžela svést těsně před jejím příchodem, aby se strefila do chvíle, kdy budete nazí v posteli, vylézt v negližé (ano, i s bříškem, jsi přece doma a je to kamarádka, ne? té to přece neva) a DÁVAT VELKÝ, VELKÝ POZOR na její reakci
3) tady může vzniknout problém že manžel nebude chtít - protože ona má přijít - ale v té chvíli už bych jednala a zeptala se ho, jestli ona je pro něj nějak důležitá, že dává přednost jiné ženě před tebou a jak to chce řešit on, že tobě to vadí
4) přejít do protiútoku - to znamená obrátit to proti manželovi - jestli by se mu taky líbilo, kdyby u vás denně vysedával tvůj kamarád (a na argument že tam chodí za vámi oběma bych reagovala tak, že ví moc dobře, že to tak není, a pokud to nevidí, tak mu to říkám já společně s tím, že mi to vadí), jak by se mu líbilo, kdyby tvůj kamarád mu šramotil v jeho dílně (nebo v tom co dělá on, musíš to přizpůsobit) a podobně.

Májo, pokud nenastavíš ty hranice ty, nepromluvíš s manželem otevřeně (jak říkám, záleží jaký máte vztah), může to dopadnout blbě.
TY MUSÍŠ UKÁZAT, ŽE JSI JEHO ŽENA. Ne ona. Navíc ti nemá co vařit v tvojí kuchyni, já bych ji hnala pohrabáčem.
Je celkem normální že chlapi mají i kámošky, ale jde o míru, s jakou to zasahuje do vašeho vztahu. Seber síly a jednej, dokud je čas.
Tohle není normální a podívej se, jak se vyjímečně shodly všechny přispěvatelky, tohle tady není tak obvyklé.
~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.