| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já u prvního těhu nebyla a po druhé mi bylo řečeno, že musím, že je to teď povinné.Ale já nejsem člověk, který by si vydupal, že nepůjde. Nevadilo mi, že jsem byla na lačno, i když jsem se musela každé ráno najíst a to jsem jela na test 35km. To pití mi taky nevadilo a nakonec ani ta krev, což taky nesnáším. Nikdy jsem neomdlela, ale moc dobře mi z toho není. Hlavně v laboratoři umějí většinou brát krev dobře. Test jsem přižila a pak se najedla. Divně mi bylo potom, asi toho cukru bylo hodně, pořád jsem měla divný pocit. Taky jsem slyšela, že je to velká zátěž pro mimi, ale já to podstoupila a přežila. A nakonec jsem ještě 10 dlouhých dní přenášela, ale kristýnka nechtěla být vyvolávaná a nakonec si příchod na svět rozmyslela sama ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.