| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko,

co to zase čtu....ach jo. To je mi malé tak líto - takové trápení!!
Ale jak jsem tu psala asi před týdnem - naši oba kluci, malý i velký, s dvoudenním odstupem od sebe, měli zvracení (naštěstí průjem ne) a pak další den teplotu 38 C. Říkám - naštěstí se z toho dostali oba velice dobře, ten malý byl vyloženě hned druhý den dobrý, staršího sice to zvracení potrápilo víc (několik hodin se mu obracel žaludek po 5 minutách), ale na záchod taky téměř nedoběhnul, jak to měl průjmový. Ale říkám - naštěstí oba byli brzo dobrí. Takže ty virozy prostě takhle fakt řádí~a~.

U vás je - podle mě nebo jak to vidím já jako laik - problém v tom, že malá je prostě hrozně oslabená tou infekcí na plících a braní atb. taky určitě neprospělo. To je prostě trochu tak jak ten náš malý na jaře - prostě jakmile měl několik viroz nebo infekcí za sebou, tak to prostě na něho "sedalo" pořád, takže týden ve školce - dva týdny doma - týden ve školce - tři týdny doma - a tak pořád dokola. Prostě "vydržel" v kolektivu max. ten týden. No a vidíš, tvoje malá byla ve školce pouhé 2 dny....~:(

Já jsem Kiliho pochopila tak, že prostě máš s malou zaběhnout za praktickou doktorkou (dneska nebo zítra), aby jí udělala výtěr z konečníku - na tyhle potvory, jak popisuje. Že to může být z toho. Nebo - se s doktorkou poradit - to určitě, zavolej jí!!!

No, a teď jak jsme dopadli my -

právě jsme se vrátili z nemocnice z té přípravy, byli jsme na ORL ambulanci a na ambulanci ARO, byli tam velice příjemní a milí, jak doktorky, tak sestry. Všechno nám vysvětlili, na ORL ta doktorka koukala do papírů a trochu kroutila hlavou nad těmi zprávami, ptala se, co má za potíže, kdo nás na to poslal apod....prohlídla ho, je dobrý, zdravý, takže zítra můžeme. Pak na té ARO ambulanci nám doktorka napsala tu premedikaci na ráno - ale u toho my už stejně nebudeme. Zítra v 7 hodin máme být zase dole u té ambulance a oni nás nasměrují kam...no a s sebou pyžamko, papučky a hlavně si vezme svého oblíbeného plyšáka šašíka, to jsem ráda, že si tam můžou vzít nějakou svou hračku. A zítra okolo 18 hodiny po kontrole ORL a ARO na tom oddělení když bude dobrý, tak půjde domů.

Tady v Brně teda leje jak z konve, včera tak nádherně a dneska taková změna, jela jsem s malým hned dom a po obědě, až se vzbudí mužík po noční, tak si skočím sama nakoupit. Nechtěla jsem malého ještě někam tahat.

Jo a dělali mu to slavné tympano - a dneska má pro změnu zase "C"~:-D
před týdnem "B", dneska "C" - v tom aby se jeden vyznal, co?? ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.