| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na doporučení ostatních jsem syna do 1,5 roku nevysazovala na nočník. Prý to nemá smysl, děti si význam nočníku úplně neuvědomují. Začli jsme tedy v létě, kdy synovi bylo 20 měsíců. Vysvětlila jsem mu, k čemu se nočník používá, ve sprchách po plavání jsem mu ukazovala děti, jak jsou šikovné, že chodí na nočník atd. Po zahradě chodil bez plen, když na něj čůral, snažila jsem se, aby se vyčůral do nočníku. Ale bohužel. Zdá se mi, že je prostě zvyklý nosit plínku, do nočníku se nevyčůrá ani s příslibem něčeho dobrého, taktéž redukci na WC prkénko odmítá. Na nočník si sedne, ale když má potřebu, zadržuje čůrání tak dlouho, než dostane plínku nebo odběhne někam, kdě se může v klidu vyčůrat. Jak na něj? Potřebovala bych poradit. Sypu si popel na hlavu, že jsem možná prošvihla období, kdy by mu sezení na nočníku tolik nevadilo (nez začal chodit). Na začátku roku se mi rýsuje práce na půl úvazku, do školky mi ho vezmou, ale bez plíny. Nějaký čas tedy máme, ale kde začít? Napadlo mě, připravit se na týden, kdy mu prostě plínu nedám, budu ho pořád převlíkat a říkat, že čůrat musí do nočníku, budu se ho snažit pravidelně vysazovat, být trpělivá a moc chválit při sebemenší snaze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.