| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zabo,
jsou to měsíční zálohy, tj. v součtu 3x víc než vy ~e~

Dinopark nic extra, resp. různí dinosauři, popis polski a česky, ale ten areál není nijak velký, dá se snadno celý přehlédnout. Zdálo se mi, že na začátku do toho asi hodně investovali, ale pak už ani zloty, lavičky i popisky jsou vysloveně omšelé. Vstupné berou i v Kč. Kousek odtamtud je parkoviště zdarma, jinak se platí 5´- 6 zlotých. Je potřeba přijet tam dopoledne. Mrkni na jejich internetové stránky, mají je o stupeň lepší než je pak realita ~:-D

Kudowa Zdroj je moc hezké město (až mě to překvapilo). A hlavně se mi moc líbily ty Bludné skály s labyrintem. Naštěstí jsme tam byli hned ráno, když jsme odjížděli, tak už tam bylo moc lidí.
A ještě tip: jezdit tam pouze za hezkého, suchého počasí. Chodí se po dřevěných prknech, místy jsou hodně uzoučké, místy taky doslova v podřepu prolézáš po skálou nebo brousíš skálu břichem, manžel mě fakt problém ~t~ Celá trasa labyrintem je relativně krátká, ale rozhodně stojí za to.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.