| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky
Lucinka měla dobrou imunitu..... než nastoupila do školky~t~

Byla tam 2 dny (čtvrtek, pátek - bez spaní) v neděli začala nudlit.... byla doma do středy. Čtvrtek, pátek šla a na dnešek v noci že jí bolí pusinka (tvář). Shledala jsem jen lehce prokousnutou tvář a mírnou podlitinku - štětičkou namočenou do Nurofenu jsem namazala s tím, že už to přejde. Plakala pořád a že to nepřechází a kdy už to namazání zabere.... jsem si říkala, že hysterčí... k ránu usnula. Ráno 39,9°C. Dala jsem Panadol s tím, že jsem netušila co by jí mohlo být a mudra ordinační hodiny až od 13h. Mluvila jsem s mamkou a ta že děti nerozlišují ucho a tvář.... tak jsem osahala ucho a to že prý bolí - takže jsme šli rovnou na ORL. Máme píchnuté pravé ucho.... zatím jen borovou vodou vykapávat a kdyby cokoliv tak přijít hned, jinak ve středu na kontrolu.
Doma 40.1°C - Nurofen a usnula - spala od 10-15h - vzbudila se totálně propocená ale zdá si zdravá - už začíná i zlobit.

Jen je mi divné, že z ucha nic nevytéká ~d~. Když vykápnu a snažím se vysušit srolovaným papírovým kapesníkem, tak je lehce od krve, ale že by něco vytékalo to ne.

Mně nikdy ucho nepíchali, Láďovi také ne - zkušenosti nemáme žádné - máte nějaká doporučení?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.