| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky jsem zpět ke svému příspěvku,který jsem tu původně zadávala já,ale nějak sem teď začátek nemohla najít,protože je tu plno jiných příspěvků,které se zamlklého těhotenství vůbec netýkají.:(
posledně jsem psala,že výsledky z genetiky vyšly teda naštěstí dobře.Jelikož už v září uplynuly tři měsíce pauzy po zákroku tak jsme se začli po menstruaci snažit o druhé mimi.Jenže manžel hned pár dní na to co jsme se začli snažit začal brát antibiotika.sotva je dobral tak jsme se začli snažit a bylo to zrovna období kdy jsem měla pravděpodobně ovulaci.cca asi 4 dny klidu bez léku a ono se asi zadařilo mám delší cyklus cca 35 dní a výše od operace,ale nikdy jsem ji pravidelnou 28 denní neměla.takže ovulace proběhla až 20-22 den přibližně.na to jsem 23 den cyklu,začla brát antibiotika na močový měchýř nevím jakto oblékám se piju.Samozřejmě jsem nahlásila na urologii,že se snažíme o mimi,ať mi nepíše něco co by hned z kraje mohlo ublížit.Ale člověk má strach antibiotika jsou antibiotika.navíc jsem do druhého dne letela na gyndu,protože jsem z toho chytla kvasinkovou infekci hned po prvním antibiotiku.
Mám dotaz doktor na urologii mi napsal Xorimax 500 na 10 dní s tím,že celé to dobrat nemusím.každopádně 7 dní určitě.brala jsem to zároven s globulema Macminor complex 500 a jak jsem globule dobrala už jsem dál antibiotika nebrala,abych nemusela na gyndu znova takže jsem brala 8,5 dní antibiotika což zabralo naštěstí.

Dotaz zní nemáte někdo zkušenost s těmito nebo jinými antibiotikami v těhotenství hned na počátku.jsou na bázi penicilinu dočetla jsem se,že penicilin by vadit neměl.Ale mám strach,protože jsem si dnes 39 den cyklu udělala těhotenský test a jasné dvě čárky.Mám samozřejmě radost z toho,že se nám hned zadařilo,ale i obavy,protože v době,kdy se spermie uhnízdovala tak jsem brala ty antibiotika nemůže to mít vliv nebo v té době si ještě zárodek nebere nic z těla matky tudíš ani by žádné léky neměly vliv.a nevíte za jak dlouho po uhnízdění vajíčka začínájí mit vliv jakékoliv léky.
Děkuji moc za odpovědi a držte mi prosím pěsti,ať je vše ok a máme už to špatné co se nám několikrát ohledně těhotenství stalo za sebou :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.