| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky,

Májo ~6~ upřímnou soustrast. Adámkovi bych asi nevysvětlovala nic moc, on to stejně nepochopí, ale Klea už je ve věku kdy by měla začít smrt vnímat jako přirozený koloběh života - život začíná narozením a končí smrtí, ale jak to vysvětlit ~d~~d~~d~ Pokud je to smrt "na stáří" určitě se to vysvětluje líp než úmrtí v mladém věku...
tak držím palce a písni jak to Klea vzala
sama nevím jak budu jednou tyto věci vysvětlovat...

Lucinka zatím má vysvětlený jen hřbitov a i tak z toho pak vznikla celkem komická situace....můj tatínek zemřel 2002, tedy dávno před jejím narozením.... mamka si našla přítele a ten je pro Lucinku děda.... Lucinka ví, že babička Alenka je moje maminka a Vašek je její děda.... že to není můj tatínek se nikdy neřešilo a nyskánm že na to je ještě malá
Šly jsme s Luckou na jaře na hřbitov, vysvětlila jsem jí, že tam spinká/odpočívá můj tatínek, že už umřel, že se tam musí být potichu, aby to nikoho nerušilo.... cestou na hřbitov začala brečet, že její tatínek umřel~t~~e~ takže jsem vysvětlovala, že její né, že můj (vůbec jí nepletu hlavu, že by to býval byl její děda, protože původně patřil k babičce)..... no asi to nepobrala úplně správně, protože odpoledne když jsme byly doma, tak slyšela sousedku.... máme tady v baráku přepaženou a dveřmi oddělenou část společné chodby, takže máme takovou chodbičku před bytem společnou jen s nimi.... já telefonovala s kamarádkou z Finska a sousedka v chodbičce luxovala.... jakmile v chodbičce někdo něco dělá, tak Lucka i jejich dcera jsou zvědavky a jdou asistovat.... takže jakmile slyšela vysavač vyběhla a že prý jí jde říct, že umřel... já ten hovor s Finskem, takže jsem to až tak neřešila.... a Lucka tam začala vyprávět že už umřel - náš tatínek... sousedka naštěstí přes vysavač neslyšela a než doluxovala, tak už jsem přišla já..... by asi koukala kdyby jí Lucinka vysvětlila, že náš tatínek umřel....

Holky, mám prosbu - 31. října mají přijít do školy jako strašidýlka.... nemáte někdo doma kostým, případně návod jak ho vyrobit - v životě jsem kostým nevyráběla, tak nějak nevím jak na to.... jediné co mám je staré prostěradlo....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.