| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně osobně nejvíc pomohlo a řeší mi to problémy dutinama zakoupení Rhino horn konvičky na výplach dutin. Před 3. roky se mi těhotenstvím vrátily záněty dutin - celé těhotenství jsem lítala z jednoho zánětu do druhého ~7~ Po porodu se to hrotilo zase a furt záněty. Pak mě dr. poslala na CT a RTG, imunologii a nevím co ještě. Měla to vyřešit ukrutná operace nosní přepážky, ale ještě jsem si z nemocnice přitáhla zlatého stafilokoka a dalšího 3/4 roku jsem bojovala s tímhle hnusem zeleným ~8~ Potom mi hodně pomohla šťáva z Aloe a dr. přijela ze školení s doporučením ORL komory na tuhle konvičku, a tak jsem začala 2x denně vyplachovat. Musím říct, že není fakt nic lepšího, šetrnějšího a v důsledku i levnějšího. Dáváš do ní čistou vodu z vodovodu a mořskou obyč. sůl ~R^
A jinak je opravdu velice dobrý Sinupret v kombinaci s Awamysem a příp. Xyzelem ~;)
Žádné zahřívání dutin! Teplem postupuje zánět - takže jedině přikládat studené obklady ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.