| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám syna teprve 13 letého,ale již 1,5 roku se potýkám s tím co "sní" hubený je...až skoro vychrtlý.....

TAkže já dělám to, že si , když mám čas navařím- fazole, čočku, hrách...vše si napytlíčkuju do mrazáku...a polívku sfoukneš během chvilky...on si k tomu udělá topinku a má první chod večeře.

Třeba před chvilkou snědl 10 (starších typů naběraček- žádný mrňavky jako ty nový) hrachové polívky a 6 krajíců chleba
Za hodinu si dá velkou bílou holandii
Mezi tím se nacpe salátem ze zelí a pomelem a jablkama

Jinak třeba i když nerad vaří to zvládne- uklohňat tvaroh s česnekem a cca na hodinu zapéci brambory na čtvrtinky.....(20 minut pod alobalem....později odkrýt)

Já osobně bych nutila,aby mi pomohl ty jednoduchý věci vařil.....

Moje děti vaří rádi a nyní zvládají v pohodě jednodušší jídla...svíčkovou ještě neumí.

Jinak k tomu co s ní.....to je fakt legrace....4 řízky s bramborem před tím 2-3 talíře polívky
Když koupím kuře 1,4kg.....půlka je skoro jeho~:-D
Guláš jsem dělala naposledy z 1,2 kg masa....měli jsme ho k obědu a pak na dojedení k večeři už jen ty co jim stačí jídla málo.~:-D

Ale zkus si třeba odkládat obědy z víkendu a tahat to ve všední den.

špagety a zapečená jídla by mohl vařit nebo to dáš dělat a nemusíš tam u toho stát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.