| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

K tomu mi ještě řekl, (když jsem se ptala), že nemá už nikoho jiného než mě (jako na lásku - sex - milování, jak se tomu dá říct), on sám mě neuhání - nevolá mi - jen když jsme se před časem náhodou potkali, museli jsme se domlouvat, že se zas setkáme, ale aktivitu nechává na mě - i když on taky chce se mnou být, nechává mi volnost, neuhání mě - já nakonec nevydržím a zavolám ho mu a pozvu si ho...

Nemáme před sebou za ty roky - od začátku žádné tajnosti - řekl mi o svých mileneckých vztazích během manželství, a proč to dělal - já zas o svých vztazích a milencích - v tom jsme si moc podobní a rozumíme si...

on mi teď opět řekl, že jsem úplně jiná než ostatní - a já vím, že ano - povahou (jsem hodná, klidná, citlivá, flegmatička+sangvinička, jsem liberální, tolerantní)

Ani v sexu nemáme tabu, jeho žena se o sexu nikdy nechtěla bavit - se mnou se o něm baví a miluje se se mnou - i v tom jsem jiná, že v posteli vím, co chci a dokážu o tom mluvit narozdíl od jeho ženy, která to nejspíš bere jako rutinu nebo povinnost, jinak ona je tak trochu konzervativní, puntičkářka, všechno má přesně nalajnovaný, ona tak trochu nechápe moji pohodovost, a můj styl života (maňána, víte, co to znamená?) - zná mě od vidění, ale kamarádky nejsme.

Říkala jsem, že napíšu až po čase, a už se zase vykecácám...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.