| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kim obrovská gratulace!! Hlavně ať je všechno v pořádku a oba jste zdraví!!!
Ajak jsi daleko? Víte, nebo si chcete nechat říct co to bude?

Jinak u nás lazaret, Lucka má od minulýho týdne ATB na průdušky, Anežka od úterka angínu, a to takovou, že jsme ji nepoznávali, normálně nevydrží vteřinu v klidu, ale toto sama polehávala, dokonce mi spala na klíně v čekárně u doktorky, totálně nemastná neslaná...ATB naštěstí zabraly rychle a druhej den ráno už zase čiperka a udržet ji v posteli nemožný.
A Vojta od středy laryngitidu, dusil se nám několik nocí po sobě...snad už je všechno na ústupu.

Ale jinak jsou všichni čiperky pěkný, Lucka ve škole spokojená, chodí do speciálky, je jich 7 ve třídě a mají dvě učitelky. Jediná je tam komunikující, tak dost baví učitelky historkama co si vymýšlí :)
Anežka je čertisko, všechno chce vidět, zkoumat, pomáhá mi při pečení, vaření...nejradši by i Vojtu sama přebalovala a pořád se mi motá za zadkem a nebo sedí na lince když vařím.

Vojta už chodí za jednu ruku, stojí sám bez opory a začíná vykračovat do prostoru...tak su zvědavá kdy začne chodit. Je hrozně zvídavej, vůbec nic před ním neobstojí, pokud se k tomu dostane.
Jinak se klasicky všichni perou o hračky a Vojta se vůbec nebojí a normálně se s holkama přetahuje a ječí jak siréna ~t~.
Takže mám pěknou honičku, hlavně když jsou ted doma všichni tři a každej jiný léky a jindy dávkovaný.

Reni to je fajn, že je Torinka tak šikovná!! A to cvičení je super, hlavně že ju baví!

Luci a kluci jsou taky čiperkové koukám...snad s těma ouškama to bude ok.

TAk se všichni mějte krásně a buďte zdraví!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.