| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky holky,
zdravím už z domova, lety byly v pohodě. V neděli jsme letěli z Honolulu do L.A., přiletěli jsme večer a ubytovali se v hotelu, který je blízko letiště, vyspali jsme se a zašli si na oběd a odpoledne už jsme šli na lětiště a v 18h letěli do Madridu, a pak do Vídně, díky časovému posunu byla noc strašně krátká, jen chvíli byla tma a za chvilku už světlo, ale v letadle byly zatažené okna, takže se převážně spalo. Do Vídně jsme doltěli v 19h. 22.11., pak už autem domů, doma jsme byli kolem 1h ráno, Jonášek jak v letadle i v autě spal, tak už pak spát nechtěl, usnul až v 5 ráno a spali jsme do 15h. Tak jsme zvědavá, v kolik půjde spát dnes, zítra už jde do školky, já do práce.
Mám mírnou depku z toho tady, tma, zima a smrad....A tak to bude celou zimu~n~
Ale doma bylo krásně uklizeno, voňavo-Kristýnka vyprala asi 3 pračky prádla, upekla nám buchtu na přivítanou, je šikovná - i ve škole se zlepšila a vyšel jí článek v celostátních novinách - Mladé frontě, jsme na ni pyšná-mám radost.
Danielce děkuji za mail, na Ginku si trochu pamatuji, máš krásné dětičky, Víteček je roztomilý - hned bych si ho pomuchlovala. Domeček povedený - ať se Vám v něm dobře bydlí.
Danči, tak s manželkou majitele to smůla. Ale dobře, že jste si o přidání řekly. Už jsem v okolí zažila, že kdo si neřekne - nedostane. A proč by jste měly svoji práci podceňovat.
Verunka ať je zdravá. Vzpomínám, že když Kristýnka nastoupila do školky, byla každý měsíc nemocná-trvalo to rok, a pak už to bylo mnohem lepší. A teď je z nás nejodolnější ťuky ťuk, ale myslí, že je otužilá proto, že hodně času tráví venku s koníkem za každého počasí.
Jonka se mi zdá, že začíná zase pokašlávat, tak doufám, že neonemocní, nemám hlídání a už jsme v práci nebyla tak dlouho...Danči ty máš výhodu, že máš hlídání...co já bych za to dala...
Jáji, Kačenka je rozkošná a je hodně podobná na tebe, že. Přeji jí vše nejlepší k 1.narozeninkám, hlavně zdravíčko a štěstíčko. A dvojčátkům taky, prošvihla jsem asi jejich narozky?
Zdravím a máám všem ostatním, mějte se krásně papa

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.