| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pawlo, podívala jsem se tam. Ale zajímal mě ještě faktický názor někoho, kdo skutečně ty scio testy dělal a byl nějakou delší dobu od maturity.

Jestli se tedy připravil bezchybně jen za pomocí třeba toho on-line kursu.


Je mi jasné, že SCIO je byznys, ale člověk by ty peníze i do toho kurzu dal, ovšem za přepodkladu, že v něm probere skutečně všechno a pokud se naučí z materiálů všechno, neexistuje aby testy neudělal.

Aby ten kurs totiž nebyl zase jen o "typových okruzích", které se tam můžou vyskytnout, takže jakási připrava bude, ale ne konkrétní CELÝ objem učiva k tomu potřebný.

Doufám, že to píšu srozumitelně. Asi jako když člověk ví, že bude zkoušený z malé násobilky - sranda příklad, neberte vážně - tak se jí prostě nadrtí položku od položky. A tak nějak bych si případný kvalitní kurs představovala, ne nějaký "okruh", přičemž ve scion testech bude něco jiného.

Jak podotýkám, nejsem čerstvý maturant, takže nemám nadrcen aktuální středoškolský objem učiva, což možná sciotesty přepokládají a už se v tom scio kurzu prostě nejde do hloubky.~d~~d~~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.