| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, že mezi vámi, co jste spokojené s jedním chlapem, kterého máte doma, dost vyčnívám se svými názory a prosazováním svých potřeb ~j~. Vidím nevěrné ženáče všude kolem sebe, prostě je to jakási potřeba určitého počtu mužů, být lovcem a rozsévat sémě~;) a určitý počet žen má taky potřebu být sváděna, obdivována a tak se mají s kým scházet ~;)

Ne, já to nevidím černobíle - že on má chudáček chladnou manželku a tak je bez viny - on je možná taky ten lovec, kterému nestačí jedna žena doma - milenky měl za svobodna i za manželství - a většinou to byly dlouhodobější milenecké vztahy s vdanými ženami, kterým doma něco nefungovalo a hledaly útěchu a štěstí jinde :-).

Je lhář ten, co se nechlubí tím, co dělá ve svém volném čase? Proč? Já nevím, pokud ženě stále tvrdí, že ji miluje a že je pro něj jediná, tak jí lže, ale pokud jí toto nevykládá...

Ano, já mluvím často o sexu, je to pro mne důležitá a příjemná součást života a potřebuji vědět, že se někomu líbím
a že mě má nějaký muž rád.~s~
Asi mě víc přitahují muži, kteří mají rádi sex (tzv. proutníci)- něco z nich prostě vyzařuje a já přitahuju zas je - tak to asi funguje.
A o lásce a věrnosti až za hrob v manželství si nedělám iluze - nic není tak růžové, jak se zdá...~:(

~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.