| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky-
Myško - já jsem chtěla napsat asi 10x, ale nikd to nevyšlo.....je toho přece jen hodně přes ty svátky....
To je fajn, že se vám potápění daří - no já bych na to neměla sílu a ani nervy....zvládám s odřenýma ušima naprosto nejnutnější. A. už je sice líp, ale mně potrápila vyčerpanost, kdy jsem se málem vyblila z podoby - dokonce mamce se už i zdálo, že jsem znovu těhotná....ale já bliju, když jsem vyčerpaná.....no snad aspoň něco shodím, na jídlo se teda fakt nemůžu ani podívat.....omluva za osobní vsuvku.
vidím, že to u všech s dětma bylo stejné - zdobení stromečku do noci - já šla spát ve 3...s kojením nepočítatelným - asi po hodinách....no a pak to takto dopadlo - dokonce jsem odehrála jen 24 a 25 - a to už teda nestálo za nic, protože mi už bylo blbě a musela jsem i odjet. No a přímo 24. to u nás byla hrůza - poslalal jsem kluky "vyvenčit", aby jim vytrávilo před večeří a násldným odchodem na dětskou půlnoční, kde jsme všichni včetně juniorů vystupovali - no a oni mi potvůrky zkoušeli led na potoce - byl prý dost tlustý a tak na něho skákali tak dlouho, až ho celý podupali a dostali se na bahnitý základ - tomu odpovídaly kombinézy a boty a i když se disciplínovaně vyzuli ještě venku, tak celou chodbu zaťapali blatem včetně stěn - to naše tížené vymalování - to co mi dalo tolik práce k tomu manžu dokopat a co jsem pracně uklízela s břichem pod nosem a uhnala si tak krvácení a předčasné přijetí do porodnice......kupodivu jsem po nich ani neřvala - jen jsem vše naházela s velkou opatrností do vany, popřeslíkala je a večeře se konala až po příchodu z kostela.
No a Anežka se už několikátý den vehementně snaží dostat se z polohy ležmo - zvedne hlavičku a zapře se do loktů a už se jí i podařilo si úplně sednout, ale ze šikmé plochy - což zas tak by ještě jako nemusela, stačilo by pro začátek třeba přetáčení ze zádíček na bříško, že....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.