| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nečekala jsi v začátku dvě miminka? neřekl dr. že to třeba vypadá že se chvíli chytlo i druhé ... nebo nekrvácela jsi v těhotenství? vše toto může ty testy ovlivnit.
Já taky měla u prvního těhu vysoké HCG a nízké Papa nebo jak se to píše. Nevím proč ten Papp hormon byl nízký, hrozící potrat nevím proč - nekrvácela jsem ... funkce placenty byla asi dobrá, rodila jsem týden před termínem dítě 3,6kila ..takže donošené velké. Nevím proč ty testy vychází jak vychází. A sledovaná jsem byla od začátku a dr. viděl jen jeden plod - nicméně byla jsem po umělém oplodnění a zaváděli mi dvě embrya takže jestli se třeba fakt jedno na chvíli nechytlo - nevím ale ... každopádně vše dopadlo dobře.

Jinak ano, ty testy jsou kombinované proto aby se na ně dívalo jako na celek, ne na hodnotu jako takovou a ty máš výsledek 1:1000 nebo teda vyšší a to je riziko opravdu minimální. Pokud budou další vyšetření ok - hlavně velký UTZ kolem 20.týdne změřený na srdíčko atd. tak je obrovská šance, že je dítě naprosto zdravé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.