| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Také zdravím v novém roce!

Claire, zrovna nedávno jsem na tebe vzpomněla jak asi proběhlo stěhování. :-) Bezva, že jste to všechno zvládli! ~R^

Myško, možná se budeš na mě zlobit, že se mi to radí, ale nebuď tak netrpělivá. ~;) Všechno má svůj čas a všechno tak rychle přejde, že za chvíli se tomu budeš jen smát. Kačka je pořád malinké miminko. Určitě se časem zase vyspíš, o tom nepochybuj. Máš kolem sebe úžasné a nadšené pomocníky, takže se nemusíš ničím stresovat, máš jen jedno dítko, nepobíhá kolem tebe druhé, které potřebuje utřít zadek když kojíš, nepotřebuje asistenci u učení, když bys zrovna ráda odpočívala. Pokud malá pláče a kojení nezabírá, tak chovej, pokud nechce chovat, tak zaviň od peřinky a nech jí ležet a třeba jí jen hlaď. Vyřvání u takhle maličkého miminka není k ničemu - pokud hysterčí, ona pak neví co se děje. Pokud jsi na nervy, tak ona to z tebe vycítí.
Píšu to proto, že já jsem k tomu došla plně až u třetího dítěte a moc mě mrzí, že jsem takhle trpělivá nebyla už s prvním. Asi jsou to holt nepřenosné zkušenosti, ale píšu to aby ses zkusila na to podívat pozitivně. :-)~s~
Tak odpusť nevyžádané rady, píšu vlastně jen z vlastní zkušenosti (která není sice tak dlouhodobá, ale zato dost intenzivní díky třeb dětem během čtyřech let ~t~).
A navíc vidíš jak je malá šikulka, když na to přijde - viz. silvestvovsko-novoroční noc. ~:-D~R^

Zozinko, to jsou teda zážitky. Tak hlavně, že jste zánět podchytili včas a teď už jen zdravíčko!!!~;((

Ostatně to přeju v novém roce vám všem!~:-D~;((~s~

Jedna fotka naší štědrovečerní princezničky s dárkem. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.