| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..o vzdělanostních limitech možná (i když za superinteligentní humor se IMHO považuje takový, kterému porozumí lehce nadprůměrně vzdělaný středoškolák), ale o charakteru? ~e~~e~~e~

Já osobně miluju Pohlreicha, protože to není jen laciný bavič, ale taky něco opravdu UMÍ, má neskutečný cit pro lidi a to, co komu může říct (jeví se to tak v TV, naživo nevím) a dost nám otevřel gastronomické obzory.

Mám ráda Troškovy filmy (Kameňáky), možná je to lehce pokleslé, ale ví se to dopředu, a přijde mi úžasné poskládat ne jeden, ale několik filmů jen ze samých vtipů. Mám ráda Cimrmany, Monty Pythony, líbívalo se mi Tele Tele asi tak do půlky, pak už byli trošku moc vulgární. Máme oba moc rádi Comeback, přímo miluju filmy s Leslie Nielsenem, líbily se mi Odvážné střely.

A co nemám ráda:
Asi nejhorší je pro mě Bubílková a S politiky netančím, na to se nemůžu vůbec koukat, jak se mi trapností kroutí prsty u nohou. A i když byla se Šimkem, tak mi to přišlo stejně trapné.

Mám osobní averzi vůči Suchému a Šlitrovi, ač rozumově uznávám, že byli velmi nápadití, ale v dětství mě to nějak minulo a mám okolo sebe pár lidí, kteří jsou to schopní pořád dokola citovat a smát se tomu, to mi taky naskakuje husina, i když S+Š za to nemůžou. Prostě jsem si k nim nenašla cestu.

Nemám ráda Novotného. Jo a na co mám alergii, to jsou "vařící celebrity", jako herci a zpěváci, co v TV prezentujou svoje recepty. To taky vždycky vypínám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.