| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Efko - at je co nejdřív vše ok.
no a o začátku roku ani nemluvím - hoši všeci 3 berou ATB - zánět průdušek, muj tatka je dnes po operaci žlučníkového zánětu - v nem. jë od 30.12. - nik¨dy se žlučníkem problémy neměl....já vždy večery od 26.prozvracela...asi vyčerpanost a náročnost uspávání....nevím, te ´d už ok.
Syssi - režim jsme neměli taky nikdy - ale u 1. jsem úzkostlivě dodržovala dobu bdění, jak jsem viděla, že je unäveny - to si už od porodnice začal držet ucho - dělal to do nedávna - tak jsem ho uspávala - i uchovávala, prostě vše, jen aby se nepřečerpávat - dalších jem stejně vždy viděla, že jsou už unavení, ale jejich potřeby - kojení, spaní, přebalování oddaluju - vydrž ještě něž udělam to a to a to....no chudata trpěliva.....ne že by se nedokázali ozvat kluci a te´d i A.ale nic jim to není platné - kolikrát i brečím, že to nezvládám......

R+3 - teda-to hoši vždy otravují aněco chcou - teda párkrát byli taky samostatní, ale nestálo to za to.....

A do postele nám lozí všeci - mimo A., ale i v noci - manža to toleruje, já to nesnáším - on spí, i když mu boxují nohama do hlavy - já nééééé.
Nějakou dobu už teda spávám s klukama a s A. zvl. - manža je chtěl všechnY konečně porozdělovat do svých pokojíčků - ja s A. jsme senastěhovaly zvl. abychom je v noci nerušily a oni se nám všeci nastěhovali postupně do rána k nám - teda ke mně do 1 postele......tak zae spí všeci s maminkou.....
R+3 - taky budu vzpomínat až je budu marně v noci vyhlížet a budou mi spát u nějakých slečen....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.