| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak s tim rezimem to taky zas tak nehrotim a prizpusobuju se Kacence. Ono se to moc ani jinak neda. Ale vesmes to ma vsechno nacasovany podobne. Kolem jedenacte uz byva unavena a chce do kocarku a koupani mame mezi 7-7:30 ale nekdy taky driv kdyz nevydrzi. Me jen trapily noci, kdy uz jsem padala na hubu nevyspanim. A asi fakt mela hlad. Nevim, zatim je to jen jedna noc a zitra to muze bytbzas jinak, ale dnes mi spala po dlouhe dobe zas 5 a pul hodiny. Sice to usinani byl opet drastak... O pul osme kojeni, pak usnula asi na dvacet minut a pak jsem kmitala a uspavala o 106 jak jsem polozila, do pulminuty byla vzhuru. Usnula poradne az v deset. Ale vzbudila se az v pul ctvrte. Ted kojim a jsem zvedava jestli usne a nebo zas budem mit uspavaci maraton. Po nekolika nocich, kdy spala hlavne u me v posteli, bych ji zas chtela nechat spavat v postylce. Ted prvni spani tam byla, uvidime co bude ted.
Jinak dala jsem pred spanim mlicko asi 90ml a do toho jednu lzicku ryzove kase. Pochopitelne jsem zapomnela, ze nase flasticka ma mini dirku, tak se to ucpavalo...mala se vztekala ze to metece, tak jsem fofrovala pro druhou lahev s jinym dudlem (jiny tvar, na aventku nam nejde) Rychle vyvarila a prelila. A jak to rychlejs teklo, udelala mala mlak a mliko bylo v cudu ~t~
Pak jsme trochu osplouchly zadecek a spinkat. Samo jsem dodrzela ritual a kojila, marne doufala ze usne. Teda usnula jak jsem uz psala, ale jen na tu chvili. Kazdopadne nam to mliko s kasickou asi trochu pomohlo. Uvidime jak bude vypadat dalsi noc, jestli to nebyla nahoda.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.