| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Myslím, že si císaře idealizuješ jako něco čistého a důstojného OPROTI nechutnýmu přirozenýmu porodu. Kde bereš jistotu, že při, nebo po porodu císařem se k tobě bude personál chovat slušně a s úctou?"

Nevím, ale ze všech mých pooperačních zkušeností a zkušeností kamarádek po císaři vyplývá, že se kolem nich mnohem víc skáče a nikdo se k nim nechová hnusně, kdežto k těm, co rodily normálně se všichni chovají jako by jim byly na obtíž.


"Kromě toho, po císaři je většinou potřeba delší čas na vzpamatování, než po přirozeným porodu, člověk probírající se z narkózy se často taky moc důstojně nechová Dítě taky většinou není hned s matkou, ale leží kdesi jinde."

Nechápu, proč jsou všichni přesvědčení, že ženy, co chtějí mít císaře jsou poloblbky, které nechápou, co je to operace a jak probíhá. Operace tak nějak probíhají všechny podobně, až je to slepák, žlučník nebo císař. A ničím mě to neodpuzuje ani neodstrašuje, stejně tak jako asi ženy, které do sebe nechají řezat kvůli plastice.


"Ale pokud jsou ti věci okolo dětí cizí, není tak úplně důvod je mít (a řešit porod)"

Úplně cizí mi to být nemůže už kvůli mému povolání a taky díky tomu, že lidi kolem mě děti mají a já je nemůžu a ani nechci ignorovat, protože jsou to děti lidí, které mám ráda.
Jak už jsem řekla, vlastní dítě bych měla opravdu asi jenom kdyby po něm toužil můj muž, který zatím tu potřebu nemá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.