| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

přidávám se do klubu.
Mám problém s čísly obecně, často je zaměňuju. Takže mě říct, že se něco koná ve čtvrtek ve dvě, rozhodně se dá očekávat že "čt" mi evokuje čtyři hodiny, pokud si pamatuju i ty "dvě", považuju to za nesmysl a řídím se slovem čtyři. Pokud se trefím do čtvrtka, je to dobrý, varianta že nahradím čtvrtek úterým (druhý den v týdnu) je hodně pravděpodobná. Pokud mám přijít patnáctého ve dvanáct třicet, musím se hodně soustředit a ověřovat si to, abych nedorazila dvanáctého v patnáct třicet..... a podobně. Vím to o sobě, dávám si na to bacha, fakt se snažím, ale někdy to nevyjde. Jo a ještě mi dělá potíže časoprostorová představivost - třeba mám někde být v půl druhé a dá mi dost práce a přemýšlení v kolik musím vyrazit abych tam byla na čas - vím že třeba cesta autem tam trvá 20 minut, ale často nezapočítám minuty navíc jako je odchod z domu a dojití z parkoviště na požadované místo atd. a pak si toho nakumulím moc a nemůžu to reálně stihnout, no a pak když se k tomu připlete nepřízeň počasí a musím třeba škrabat auto..... i když by mi to mohlo docvaknout, nestane se to. A mám blok chodit někde hodně napřed (třeba o celých 10! minut :-) to mi přijde jako nehorázná ztráta času :-) radši hrotím každou minutku .....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.