| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Raduno, fakt netušíš, o čem mluvíš. To, že tvé kamarádky porod bolel nesnesitelně, že je šili zaživa (no, to fakt nevím) neznamená, že toto zažívá každá žena."

A ty zase velmi špatně čteš. Už nevím kolikrát zde mám opakovat, že zážitky může mít každý jiné, ale některé jsou tak strašné, že ve mě žádnou důvěru v české porodnictví nevzbuzují. Ani tu nejmenší.

"Máš dost pokřivený obraz některých věcí a moc si neumím představit, jak s tímto postojem můžeš dobře pracovat s dětma, jako učitelka. Někde se to musí projevit."

Jojo, bubu, děti ve škole mučím a šiju zaživa!!! Tys mě fakt pobavila. Příště se tu dozvím, že mám na hlavě rohy a v ruce vidle. Kupodivu s dětmi pracuji asi dobře, když za mnou do školy chodí dobrovolně i odpoledne ve svém volném čase.

"Rodila jsem 3x a vždy jsem se vyčůrat mohla, porod nebolel nesnesitelně, bolest to byla jiná, ne vedoucí do mdlob. Nikdo mě zaživa nešil. Nevím ale, jestli mi to uvěříš, jsi přesvědčena o své pravdě, že tak to prostě je. "

Divá Báro a já snad někde tvrdím, že ty konkrétně lžeš a vymýšlíš si, abys mě přesvědčila o své pravdě? Už po milionté, ano, věřím ti to, že pro tebe to nebylo nic strašného. Taky jsem nikdy netvrdila nic jiného, než že každý je jiný a každý tím pádem věci prožívá jinak a vyhovuje mu něco jiného. Jsi konečně spokojená?
Jo a jsem fakt přesvědčená o své pravdě, protože pokud bych už tedy někdy to dítě měla, tak by šlo o MOJE dítě a MOJE zdraví a MOJE tělo, nikoliv o tvoje nebo někoho jiného ze zdejší diskuze. Takže mi laskav dovol o svém těle a životě rozhodovat sama jako si stejně tak o něm chceš rozhodovat i ty.

"Máš nějaký psychický problém."

To stejné bych asi mohla říct i já o tobě. Protože ti něčí rozdílný názor připadá jako urážka tvého přesvědčení a ne jenom prostě jiný názor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.