| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jitu,
ano, i když si odmyslím porod, tak děti opravdu momentálně nechci a nejsem si jistá, jestli někdy chtít budu. Ten porod už je jenom taková třešnička na dortě, protože to je jenom malá část mateřství. Asi takhle, kdyby mi někdo dal asi tak 5-ti leté dítě, třeba sirotka po mojí sestře, tak by mě asi bavilo se o něj starat a určitě bych s tím neměla žádný problém.
Nemám takové to puzení mít své potomky a nikdy jsem neměla. Akorát jsem si dřív, asi tak do 25 let, myslela, že se jednou teda vdám a ty děti asi mít budu jako všichni ostatní. Když se ale moje kamarádky začaly vdávat a mít děti a viděla jsem, co to v reálu přináší, tak jsem si uvědomila, že to vůbec není pro mě a vůbec mě něco takového neláká.
Manželovi je to v podstatě jedno, sám žádné pudy taky zatím nepociťuje, ale máme dohodu, že pokud by je někdo z nás pocítil, tak o tom budeme uvažovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.