| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myšutko, to víš, že jsem nad tím uvažovala. Ale když jsem se dívala kolem sebe, došla mi jedna věc - kdo není duševně líný, ten takový zpravidla zůstává i když už třeba ta fyzická schránka slábne. Nebojím se, že by manžel začal "krnět", navíc má povolání, které mu umožní zůstat aspoň na částečný úvazek pracovat hodně dlouho. Jinak - důchodový věk se mu blíží hodně rychle, ale zatím o odchodu ani neuvažuje. Jinak to, že se o něj jednou budu muset strat, vím a jsem na to připravená (svého otce a svoji tchýni jsem ošetřovala hodně dlouho, tchýni dva roky nepohyblivou,nemluvící).
Pokud jde o děti, tak aby se strejda k nám nastěhoval vzešlo od nich. I první pozvání "strejdo přespi u nás" bylo čistě z jejich hlavy. Dolova se totiž rochní v jeho pozornosti, trpělivosti a poslouchaí ho na slovo (narozdíl ode mě, kterou rádi ignorují).

Okolí - manžel má dvě děti z prvního manželství, syn je o něco málo mladší, než já. Mají báječný vztah a pokud vím, tak to tátovi přejí. Macechu přijaly v klidu, jsme pro ně spíš kámoška. Nové "sourozence" berou jako bonus, blbnou s nima a občas se přijsou vychechtat do kuchyně, že "tyhle kecy na nás míval táta taky".
Moje máma to vzala hůř, manžel je o rok mladší, než ona... Kámošky se spíš divily, když jsem setrvávala v předchozím manželství.

Jinak jsme manželé pět let a zatím to klape. Neříkám, že se občas názory nerůzní, občas na sebe uděláme "ksichty", ale všecko se zatím srovnalo v klidu a pohodě a během pár minut.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.