| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle tvého popisu bych odklad dala, jako upřímně - než se ted nějak se školou trápit,mít horší prospěch, tak za ten rok dítě zase trošku vyzraje, zdokonalí se v mnohačem a pak se školou nemusí být takový problém. Neříkám, že to bude najednou lepší ve všem, ale určitý posun ku předu tam určitě bude. A u nás se odklady dávají dětem už i květnovým, tak proč né sprnovým? Mám syna červenec 2006 a nejdříve jsem byla pro nástup do školy letos, ale nyní jsem pro odklad (verbálně je šikovnej, velice dobrá pamět, ale zhoršená koncentrace, což je mi jasné, že asi bude i za rok). No já zkrátka vidím před sebou stále hravé dítě, jako školáka si ho fakt nedovedu představit, tak snad za rok. Taky to sama zvaž, at se zbytečně předčasně netrápíte, je to jen na tobě, ty to dítě znáš nejlépe ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.