| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám mladšího syna narozeného 28. července. Byla jsem vždycky proti odkladům. U syna jsem sociální ani jakoukoliv zralost neřešila. Přišel mi jako fajn kluk, občas jen trochu svůj. Má o tři roky staršího bráchu, který ve škole exceloval a jde mu to prakticky samo. Mladší syn je povahově odlišný a tím, že je mladší i trochu rozmazlený :), ale chytrý. Ani ve školce mě nikdo nepřemlouval k odkladu. Dnes je syn ve třetí třídě a já lituji, že jsem odklad nedala. Je nejmladší ve třídě - polovina dětí je zhruba o rok starší.Navíc je to třída složená z poměrně extrovertních až zlobivých dětí. Na konci první třídy jsem s ním musela navštívit pedagogicko-psychologickou poradnu. Zjistili, že je dysgrafik a dysortografik, což jsem si podle školních výsledků domyslela. Učím se s ním každý den, procvičuju a je to hodně náročné. Některé věci jsou pro něj hodně těžké - písemný projev apod. Občas je trochu zklamaný, protože mu něco nejde, tak jako ostatním a on to vnímá negativně. Nevím, zda by v jeho případě odklad pomohl, ale já si tak trochu vyčítám, že jsem o tom víc nepřemýšlela a odklad nedala. Naštěstí máme výbornou paní učitelku, která se drží všech pravidel pro takového děti a snaží se ho co nejvíc chválit a motivovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.