| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No moje zubařka mi před těmi 10lety doporučila (logicky), abych zkusila nějakého psychologa, chodila jsem k jedné psycholožce (našla mi ji tenkrát mamka, bylo mi 17) asi na 10 sezení, ta uznala, že je to v podstatě u mě neřeřitelný problém. dala mi doporučení k ošetření v celkové narkóze. Zubařka mi dala pak přímo žádanku do nemocnice na stomatochirurgii. Po pěti letech jsem musela jít zase, takže jsem si zašla k té psycholožce, aby mi dala opis té staré zprávy (ale nepamatuju si, kdo to vlastně chtěl- jestli ta nemocnice?). Moje zubařka už mě rovnou pak poslala do nemocnice, byla jsem v jiném špitále, protože tam byly kratší čekací doby.
1xfakultka ostrava, 1x opava.
Já nejsem schopna se nechat ani prohlídnout, sotva překročím práh ordinace, udělá se mi mdlo a začnu se třepat, případně dostanu hysterický záchvat- přitom moje zubařka je hrozně hodná, milá, trpělivá, nikdy mi neublížila a vždycky mi pomohla- já bych se sama už x-krát poslala někam. prostě je to někde v mojí hlavě a nemůžu s tím hnout.
Dívala jsem se ted na to ošetření v analgosedaci- o tom jsem neslyšela, jen si nejsem jistá, jestli bych to zvládla- já prostě nemůžu být při vědomí ani trochu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.