| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky holky,

tak jsme byly vyzkoušet ty aktovky.
No připadá mi, žee jí líp sedí ten Stil - např. s těma kočičkama.
ale víc se jí líbil tento:
http://www.skola-vola.cz/skolni-batohy-a-aktovky/skolni-batoh-dynamic-03-elegant-romantic/

zkoušela i ten s těma kočičkama.

Zkoušeli jsme i Topgaly. Ale připadá mi hlavně, že jsou hrozně široké na ta její malá ramínka ty popruhy.
no ještě uvidíme. Do školy je ještě čas. Ale asi jí něco koupím taky k nározkám jako Evista (31.3.)

Dneska jsme tu měli na návšttěvě Maruščina ženicha - Jindru. :-)
Byli taaaaak roztomilí..... Maruška ho objímala pořád se k němu tulila. A on až se trochu osmělill, tak jí chtěl dávat pusinky. Ale to see zas styděla trošku Maruška. :-)
hráli si spolu a bylo vidětt, že jsou rádi, že se zase po dddlouhé ddobě vidí :-)
(byla to obr láska ve školce - když spolu chodili vloni do školky - fakt celá školka věděla o jejich lásce :-) - on už ted chodí do "norrmální" školky - očička jsou lepší)

Maruška jak byla na tom očkování....ve čtvrtek.... záškrt, tetanus, dávivý kašel plus obrna
tak má zase hroznou reakci. teplota zvýšená. do včerejška. ani se mi na ten plees nechtělo. Ale říkala, že to zvládne, že mám jít si zatancovat. A at něcco hezkého vyhraju v tombole. že see bude těšit až přijdu a popovídám jí, jak jsem se měla. No není zlatá ? :-)~s~~s~~s~
tak pak už prý byla dobrá večer.
ale má hroznou reakci - místní. celá ta jedna půlka (dupka) červené kolo - ještě včera to kolo měla menší. ~7~ dávám jí Aerius. Ale řřříká že ji to bolí. No má to škaredé.
Ona je taková citlivá na ta očkování - mívá vždycky nějakou reakci. Jestli se to bude furt zhoršovat, tak budu muset s ní k dr. at nám něco dá..... bobek..
No kdyby jste to viděly u dr. - ten boj. katastrofa.

Jo a ještě jak tu dneska měl přijet Jindřřišek - ona o něm mluví jako "ženich", tak si vzala svoje princeznovské šaty, střevíčky, punčošky..... sama si to nachystala. A já jí říkám, proč sis pod to nevzala aspon tílko, nebo tričko...... a ona mi říká "nééééé, já chci být sexy" ~t~~t~~t~

Včerejjší ples byl super. Zařádila jsem si jak už dlouho ne. ~t~ Fakt jsme pařili jak o dušu. Bylo skvěle.
Akorát asi tam nebo po cestě dom - jen v těch lehoučkých šatech a kabátu - v mrazu - jsem jakási nachramčená. Bolí mě fest v krku.
Snad to do pondělí přejde. ~v~~v~~v~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.