Nyno,my nejsme rozhadani, ale svatbu jsem meli jen ve dvou a dva svedci, ale my jsme to pojali ciste uredne. Civilni oblecemu, zadny prstynky ani kytice..
Co pak treba jiny den pozvat, sourozence a rodice vas obou k nekomu na zahradu na party/grilovani. Jediny co se mi na svatebnich tradicich libi je svatebni dort.. Ten bych si nechala udelat.. Ale jinak je to tvuj den a tveho partnera..
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.