| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojky, měla jsem úplně stejné,nemohla jsem vyjít z baráku, bydlím namalo měste a sousedky se těšili a kamarádila jsem s maminami, co mají mimčo a tak dávali věci a radili co a jak... Jukni se na tyto stránky by ti to třeba pomohlo ..http://www.dlouhacesta.cz/Mě teda dost pomohla ta pitva, že mimi bylo dost nemocné neměl žlázu brzlík, který se nám stará o imutní systém a tak by stejně umřel na rýmu či chřipku, ale bohužel to mohla prokázat akorát pitva a měl velkou vadu na srdci byl menší. Nevědí z čeho to zvnizklo. Přítí těhu budu rovnou na rizikovém a ohlídájí znovu genetiku a všechny testy budu mít podrobné.Co jsem mluvila takhle s kamarádky, tak jim pomohlo, když přišli do jiného stavu i po třech měsíců. A taky se nestyď zajít za psychološkou já jsem zašla a pomohla oni jsou vnímavé a hodné zvlášt při této události, kdy člověk potřebuje podržet,aby přežil dny protože ty hormony působí..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.