| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Bety!
Dr. obdržel zprávu z nemocnice až když jsem k němu přišla, takže jí pročítal přede mnou. Jaký byl důvod nevědí. Malé poslali na genetické testy, ale na ty budeme muset čekat.
Dr. vůbec nechápe, jakotože se to tak rozjelo - na poslední kontrole jsem byla dokonale zavřená a čípek byl naprosto ukázkový. Měl té Dr. z nemocnice dost za zlé, že mi ukázala malé, jak se hýbe a bije mu srdíčko a pak teprve zkontrolovala spodek. Taky se zlobil nad medikací, prý ty prášky proti laktaci byli naprosto nahouby (vzhledem předepsanému dávkování) a kdyby mi dali něco na nervy, udělali by líp. Hned mi taky předepsal ten Lexaurin a jsem za něj ráda. Sice úzkosti mám pořád, najednou propuknu v pláč, ale aspoň jsem se dnes konečně vyspala a probudila se i odpočatá.
Já bych chtěla miminko co nejdřív,i manžel mi slibuje, jen co nám to Dr. dovolí, že se začnem snažit. Mě děsí to, že se bude opakovat ta roční beznaděj, kdy jsem vždy s obavami očekovala, jestli mrcha dorazí. Myšlenky na to, že by to nemuselo zase dobře dopadnout si zakazuju a snažím se je z hlavy vypudit. Musím věřit, že to dopadne dobře. Dr. říká, že jsem se krásně vyčistila a hojení probíhá také dobře, což je aspoň nějaká dobrá zpráva. Příště si mě lépe pohlídá a kdyby na to náhodou zapomněl, tak k němu budu chodit klidně každý týden sama.
Doma se snažím zaměstnat co nejvíc - pustila jsem se do pletení; rozvrhuji si, jak začnu na jaře upravovat zahradu; taky jsem asi v pomatení smyslů - vyprala manželovi skoro všechny košile (asi 20) a teď mě čeká jejich žehlení (to normálně nesnáším, ale teď uvítám jakékoli rozptýlení), aby měl v čem jít příští týden do práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.