| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já když měla děti v tomhle věku a k tomu jsem ještě jela živnotst tak jsem byla tak hotová že jsem se třeba bála jezdit autem abych na kžižovatce neusnula, běžně jsm eunínala ve školce když jsme čekala na dítko než se obleče v čekárně u doktora. Jedním slovem DĚS!!!

A neustále jsem bojoval s nějakým krkabolem což mě přišlo že mě vyčerpává nejvíce tak jsme nechala všem udělat výtěry a všichni jsme dosatli ATB (ač jesem příznivec ale musela jsem předávali jsme si to tu skoro půl roku) Já měla stafilokoka, děti heamofila a manžel tak něco.

Po vyléčení krku mi dost přibylo síly, ale nikdy už jsme se nedostala na "sílu před dětma" ale s jeich věkem se to zlepšuje. A přirozeně přes léto to je to docela dobrý.

Držím palce, ty mrňousové jsou hodně náročný a kór když není nikdo kdo by si je třeba na odpoledne vzal aby se člověk prospal.

Kač.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.