| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kač. ze stejného důvodu jsem přestala řídit já... narodila se mi první dcerka a já se jednou přistihla, že jsem klimbla v autě... a od té doby jsem za volant fakt nesedla, radši přenechávám profíkům a cestou si apoň vyřidím, co potřebuju, třeba odpočinek...~h~

Ažur, právo na to rozhodně máš... já jsem vždycky venku jako zázrakem ožila a bylo mi fajn, ale jak jsem zaklapla domovní dveře, jakoby na mě všechno padlo, nejhorší únava u mě přicházela okolo 18.hod. - vrátily jsme se třeba z venku, děti hladové (a to mohly venku sežrat třeba půl prasete) a načaté (tedy lehce znavené, tudíž protivné), zvířata hladová a otravně dorážející, práce že jsem nevěděla, kam dřív skočit, do toho pak přišel Drahouš z práce s potřebou se děcně vykecat na téma co bylo nebylo a co kdo komu či kdo s kým ~8~

než se všechno obstaralo, vykoupalo, nakrmilo, uspalo - šup a je osmá/devátá, teprve pak jsem měla čas na svoji práci

a ten blbec Drahouš se ještě divil, že jsem v jedenáct zbitá jak pes, ani osprchovat jsem už nezvládala, naštěstí zuby se s kartáčkem většinou ještě viděly

najednou jsem pak začala chodit do školky a děti do práce (teda obráceně) a neznám větší slast, když přijdu domů dřív a jsem tam konečně na chvilku sama ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.