| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jj stejně jako Hanka - po tom co jsem slyšela jaký problém byl s mou kamarádkou jsem dudlík zavedla hned v porodnici a doufala, že nám nezkazí kojení.... naštěstí byla dcera velký savec, tak se kojilo do 10 měsíců, kdy se odstavila sama s prvním zoubkem a ztratila zájem....
přes den se odstavila už někdy mezi 8.-9. měsícem
v noci jsem jí prs ještě vnutila....
pak přišly horečky, první zoubek a nechtěla ani v noci...
do roka jsem odsávala a dávala MM z lahve, pak se postupně ztratilo a přešla na UM

ale paleček byl moje noční můra~7~

takže já opravdu doporučuji řešit

ať cucá cokoliv co lze později odebrat, hlavně ať zapomene na paleček

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.