| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty no snad je nikdo neomlouvá :-)
Trochu mi to připomíná když někdo píše o nevěře, nejdřív je to hajzl, pak vlastně jenom uklouzl a nakonec se nic strašného nestalo, on to vlastně ani nechtěl,, to ONA ! ONA ho svedla !
Nedávno mě zarazila tady diksuze, kde jakási Mandelinka doma bez výhrad toleruje všechny manželovi "bokovky" "zářezy" atd.. Zdálo se mi to divné, líčila jak vlastně o nic nejde, on si maximálně hoďku jinam zasune a hned běží domů a tam funguje.
Divné to bylo do chvíle, než jsme našla diskuzi víc jak dva roky starou, kde tatáž Mandelinka psala, jak je ráda, že se vdávala po třicítce, jinak by se bála, že by manžel mohl začít "blbnout" a být nevěrný a že by to asi neunesla... tak je vidět, že unesla a prostě si na to zvykla a teď vystupuje tak, že jí to vůbec nevadí a je to vlastně O.K. Doma manžel je, funguje a že si párkrát do roka zasune jinam ? O nic přeci nejde !
Tak tady je rozdíl v tom, že všechny od manžela odešly, odcházejí a řeší to. Nepíšu tu nikdo že by se s tím smířil, že vlastně o nic nejde.
Je mi líto, že se k Tobě takhle někdo choval, jsou to fakt dementi..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.