| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

abecedo, krásně jsi popsala to, o čem jsem se zmiňovala taky, jen jsi to selektivně vynechala abys poté mohla použít přesně to, čemu se říká agresivní manipulace-----


Nebylo by lepší jít se bavit o těch plenách, když už je nuda? A nechat tady skutečné oběti domácího násilí, aby tu měly azyl? Pro ně je cennější jedna jediná, která to zažila, než deset, co o tom jen slyšelo.

Já to tady taky jen občas čtu, ale tyhle výlevy mě tak nadzvedly, že jsem se rozhodla jednorázově přispět a holek tady se zastat. Nechápu, proč se poslední dobou nechodí uživatelky vykecávat někam na drbárny, nebo neškodná témata, proč se chodí nudit na místa, kde spíš ublíží, než pomůžou.------------

a samozvaně začala určovat pravidla na veřejné, veřejně přístupné diskusi, určovat, kdo sem smí chodit a kdo nesmí.

Jenomže to je možná právě ten váš "bod zlomu", kdy vycouváte z pozic, místo toho, abyste se ohradily.

Nevím, nakolik vám prospěje znovu se zavřít před světem, stýkat se jen "se správně postiženými". Myslím, že to ani není vaše cesta, určitě ne Caramony, ani Tylity, které právě bojují o návrat do normálního světa, který není nijak zvlášť idylický, je jen "normální" a se všemi riziky, která život přináší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.