| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TO radši nerozebírám, jaký vztah ke mně mají jeho kamarádi, že nechodí každý pátek do hospody (polovinu pátků je dlouho v práci a po jednom z těch dvou volných pátků následuje ranní směna v sobotu). Já jsem prostě megera, která mu zkazila život. CHudák kvůli mně ani do hospody nesmí. A pokud jde, tak musí domů posledním vlakem, takže odchází mnohem dříve než ostatní, jinak už k nám nic nejede a taxík je nad naše poměry (ovšem jejich teorie je, že má vycházky jen do půlnoci, déle ho nepustím). A nebo by byla možnost, že jdu taky (jakož i jiné partnerky chodí), sedím nasucho (tak teď už to stejně jinak nejde) a odvezu ho po zavíračce dom, ale to není žádoucí, protože se pak chudák moc kontroluje, protože je pod dozorem (asi si myslej, že by beze mně vypil piv aspoň padesát, vykouřil karton cigeret a domů lezl po čtyřech). Ach jo. Chtěla bych mít tolik času, abych mohla vymýšlet takové píč.viny jako oni. HOdit jim na krk dvě děti, práci a domácnost a ony by je ty roupy přešly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.