| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tomu se až nechce věřit. Rodiče byli skutečně nenormální. Naši taky jezdili se ségrou po vyšetřeních, 2x týdně mamka jezdila do Brna-vozila a odvážela ségru z intru. Na intru byla od školky. Práce jsme měli taky moc, jiné děcka běhaly venku, my jsme kopaly na zahradě. O víkendu, když byla ségra doma, se program lehce přizpůsobil její přítomnosti. Např. neměli jsme dlouho auto, taťka měl motorku. Na motorce jezdil občas se ségrou na výlet, s náma ne. Ale možná to bylo i tím, že kdyby vybral jednu z nás dvou zdravých, byl by řev a rvačka~t~. Se starší ségrou jsme se rvaly pořád. Mladší nevidomou ségru jsem taky musela tahat všude s sebou, ale to mi většinou nevadilo. Až jsme byly ve věku, že nás mamka pustila na čundr, jezdily jsme dobrovolně spolu. Já jsem za ní jezdila do Prahy, když tam studovala. Pařily jsme a mám spoustu nevidomých kamarádů z té doby.
Našich si vážím a ségru obdivuji.~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.