| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máma vždycky říkala, že si potřebuje také odpočinout, od nás obou, tak proto jsem jezdila do lázní s bratrem. I když vím, že se tam divili, že jedu také, protože by tam mohl být sám. Právě že v té době byl ještě soběstačný, tak tam doprovod mít nepotřeboval. Ale protože jsem tam byla, tak jsem ho doprovázela na procedúry, pomáhala tam - inhalace, cvičení, bazén (tam jsem ale dovnitř nesměla, protože byl hluboký a já neuměla plavat :-( , parafínové zábaly (ty se mi líbily, tam jsem si vždycky mohla máčet ruce), léčba prací (ta mě také moc bavila, protože se tam vždycky něco vyrábělo, navlékali korálky, ..... Ty lázně byli vždycky pro mě jako dítě príma, akorát jsem se bála pak do školy na zkoušení, abych nedostala špatnou známku. Protože bych byla doma potrestaná. Ale na lázně vzpomínám hezky, třeba na Klimkovice, které byli úplně nově postavené, na Janské lázně, Velké Losiny. A také jsem tam mohla chodit do kina, což doma bylo nemyslitelné. Protože se dělal v lázních různý program, který se mi líbil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.