| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj. Chtěla bych vás poprosit o radu.
Mám skoro syna, v červnu mu budou 4roky. Na svůj věk je hodně velký, tak si ho pletou se staršími dětmi. Teď k jeho chování: Už od mala je hodně divoký, vůbec se nebojí lidí ani cizího prostředí. Kolektiv dětí miluje, ale chová se jak slon v porcelánu. Vždy je tak nadšený, že začne lítat jak cvok, nedává pozor a do dětí vráží. Když si chce hrát na písku, tak jim nechtěně bourá bábovky, nemyslí to zle, chce si s nimi hrát a diví se, že se k němu nepřipojují. Nechápe, že některé dítě fakt nechce aby se hrabal v jeho bábovkách. Své hračky klidně půjčí, ale nechápe, že ostatní je třeby půjčit nechtějí. Není zlý ani agrasivní. Ale svou divokosti se ho děti straní, a někdy jsou na něj zlý. Když už občas nejde dítě, které si s ním začne hrát, tak po chvilce ho zaujme jiná činnost a na to dítě úplně zapomene a běží jinam.
Nevím jak mu mám pomoci, pořád za ním běhám, sleduji aby v rozletu neschodil nějaké dítě ze skluzavky. Pořád mu vysvětluji, že když neěkteré dítě nechce půjčit bábovku tak prostě nechce. Ví, že nesmí bourat bábovky. Já nevím jak mu pomoci, aby s kolektivu tak nevyčníval.
Byl do teď jedináček, nově máme miminko a k tomu se chová hezky. Od září chodí sporadicky do školky, prvně si na něj učitelky stěžovali, že je hodně rozlítaný a nechce nic dělat s ostatními dětmi, ale teď už je to o.k. Akorát jsem s řečí dětiček v šatně pochopila, že je braný za toho zlobivého kluka u dětí. Do školky moc nechodí, jlikož po 3 dnech vždy něco chytne a je doma nemocný. Mluví celkem slušně, i když né skvěle, ale už se ceklem domluví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.