| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po dlouhé době cosi tež napíšu. Máme pauzu mezi koledníky ~;)
Maruška měla nározky bohaté. Ještě včera tu byla poslední návštěva - její a moje kámoška :-)
V sobotu ségra s rodinkou. Dostala už nějaké věci do školy. A hadry noooooo..... je to už velká holka, a oblečení jí dělá fakt radost :-)
Pak taky chtěla bakugana. že už to ve školce všichni mají. Pak takovou tu chlupatou příšerku, plyšovou. z reklamy. jak se to různě češe. myslím že se to jmenuj Snooky nebo tak nějak. hrozně to chtěla. ode mě pak už takové praktičtější věci. Nové boty - je to velká částka, no ale neřekla jsem jí, že to má na nározky. to by nebylo férr. když je potřebovala. S tou aktovkou chodí i po doma. :-)
Do školky jsem jí koupila dort. Plyšáka jako polštář.
No a od tatky a od babi, že se složili - koupili jí ten xbox kinect. Jestli víte, co to je. Já jsem nevěděla vůbec. Moc tuhle zábavu neuznávám. Ale uznávám, že by mě to asi taky bavilo. Spíš nemám ráda pak tu závislost, že pak to děcko chce hrát tu hru furt (já bych to asi hrrála taky) :-) no je to drahý špás...

Korynka Evisto je furt ňufík nejňufovatější. Je to takové naše malé hříbátko :-)
Ona se nechá i když leží a holky si na ni sednou. a oona ještě vrtí ocasem :-)

Evisto, moc moc gratuluju k miminku. Je to super zpráva. Už jsem tu jediná s jedináčkem ~7~

Dneska už jsme se převlíkaly čtyřikrát. Tady v Ostravě je takový debilní zvyk polívat.....~a~
Chtěli jsme někam jet, ale hlásili že bude hnusně. Tak jsme nakonec zůstali doma. A vyppadá too, že bude hezky. chjo.
Už tu byl i Maruščin "ženich" Jindřišek :-) ještě čekáme na Maruščina "bývalého" Radečka. A souseda. A jinak už by to mělo být vše.

Vajíček máme zatím namalovaných dost. Letos jsmee zkouušely různé "techniky" - lepit krepový papír. Kreslit nahřátýma voskovkama. Taky fixy. Tempery. A taky nabarvit v hrnci a nalepit něco.

V práci je to tedka takové na prd atmoška. Zjistily jsme že jedna hodně ambiciozní kolegyně. co ji nemáme rády. Tak že si dělá statistiky, co kdo kolik toho udělá. A zásobuje tím šéfa. Ten proti tomu nic nemá.... a bonzuje.... já jako prostě to jsem já. Tak jak osobně stačilo říct jen něco malého osobně na mě. A už jsem se do ní pustila . Na openspace ~f~
Takže ted se nebavíme. Je to ta, co mě doporučila. tak si asi říká, že co to tam doporučila ~:-D
Letos bude obroovské proppouštění. TAkže každý se bojí.

Tak to něco "málo" ode mě - spisovatelky. :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.